• Kontrast
  • Tekst
  • Powiększenie
  • Skalowanie treści 100%
  • Aa Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
im. ks. J. Twardowskiego
w Konarzewie

Godło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku szkolnego, w związku z tym kilkoro uczniów opuści mury naszej szkoły. Dlatego uczniowie szkoły przysposabiającej do pracy wraz z opiekunami wybrali się w odwiedziny do Środowiskowego Domu Samopomocy w Krotoszynie, aby poznać ofertę proponowanych zajęć. Bardzo serdecznie przywitała nas Pani kierownik Małgorzata Nyczka, która w kilku słowach opowiedziała nam o funkcjonowaniu placówki. Podczas spotkania mieliśmy okazję zobaczyć się z kolegami, którzy w poprzednich latach uczęszczali do naszej szkoły oraz przyglądać się zajęciom prowadzonym przed terapeutów. Na końcu przy kawce i słodkościach integrowaliśmy się z uczestnikami ŚDSu. Wróciliśmy zadowoleni. Bardzo dziękujemy za zaproszenie.

1. Uczniowie obserwują zajęcia artystyczne w Środowiskowym Domu Samopomocy w Krotoszynie1. Uczniowie obserwują zajęcia techniczne w Środowiskowym Domu Samopomocy w Krotoszynie2. Uczniowie obserwują zajęcia artystyczne w Środowiskowym Domu Samopomocy w Krotoszynie3. Uczniowie obserwują zajęcia artystyczne w Środowiskowym Domu Samopomocy w Krotoszynie4. Uczniowie zwiedzają pracownie kulinarną w Środowiskowym Domu Samopomocy w Krotoszynie5. Uczniowie zwiedzają pracowanie rehabilitacji w Środowiskowym Domu Samopomocy w Krotoszynie6. Uczniowie obserwują zajęcia techniczne w Środowiskowym Domu Samopomocy w Krotoszynie7. Uczniowie integrują się z uczestnikami ŚDS