• Kontrast

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
im. ks. J. Twardowskiego
w Konarzewie

Godło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

1 września 2022 r. uroczystą mszą świętą rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2022/2023.

Uczniowie z radością witali się po wakacjach, najmłodszym z dumą towarzyszyli rodzice. Przed nami kolejny rok szkolny wypełniony nauką, zabawą, spotkaniami z kolegami i nauczycielami. Rok pełen nowych wyzwań i wrażeń. Podczas uroczystości Pani Dyrektor serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych, a szczególnie nowych uczniów, którzy rozpoczynają przygodę w naszej szkole. Następnie uczniowie udali się do klas na spotkania organizacyjne z wychowawcami.

Wszystkim uczniom życzymy wielu sukcesów, niezapomnianych wrażeń oraz wyjątkowych chwil.

1. Uczniowie rodzice i nauczyciele uczestniczą we mszy św2. Uczniowie rodzice i nauczyciele uczestniczą we mszy św3.Uczniowie rodzice i nauczyciele uczestniczą we mszy św4. Ksiądz odprawia msze św5. Ksiądz odprawia msze św6.Ksiądz odprawia msze św7. Uczniowie rodzice i nauczyciele uczestniczą we mszy św8. Przemowa p9. Ksiądz odprawia msze św