• Kontrast
  • Tekst
  • Powiększenie
  • Skalowanie treści 100%
  • Aa Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
im. ks. J. Twardowskiego
w Konarzewie

Godło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

Aktualności

Ośrodek w Konarzewie jest jedyną placówką w regionie, w której rehabilituje się uczniów przy...
Konkurs fotograficzny pt." Jesień wokół naszej szkoły" - kolaż. Uczniowie naszej szkoły...
Wycieczka na Jarmark we Wrocławiu 29 listopada uczniowie naszego ośrodka wybrali się na...
Dnia 28 listopada 2022 r w naszej szkole odbyły się Andrzejki. Uczniowie poznali historię...
Urodziny Michała Dnia 28 listopada obchodziliśmy 7 urodziny Michałka. Był tort, przygotowany przez mamę...
Warsztaty „Biblia na talerzu” Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzyszkolnych...

Zobacz wszystko

Dnia 29 września nasz ośrodek odwiedziła Szkoła Podstawowa z Roszek. Na początku razem z uczniami zwiedziliśmy sale lekcyjne oraz salę integracji sensorycznej, w której mogliśmy poprzez zmysł węchu i dotyku poznać jesień. Następnie udaliśmy się do naszych koni. Tam Pan Adrian opowiedział nam jak przebiega hipoterapia, jak pielęgnuje się konie oraz jak obchodzić się bezpiecznie z końmi. Na koniec był poczęstunek i wymiana upominkami. Współpracujemy razem ze szkołą w Roszkach już od zeszłego roku. Dziękujemy za spotkanie. 😀

Uczennica wrecza kwiaty nauczycielowi Uczniowie grają na dzwonkach rurowych Uczniowie oglądają pomoce edukacyjne pokazywane przez nauczycieliUczniowie oglądają przyżądy służace do jazdy konnej Uczniowie podczas zajęć integracyjnych słuchają lekcji o hipoterapii uczniowie poznaja życie konia z bliska uczniowie siedzą przy stole i spozywają posiłek Uczniowie wspólnie pozują do zdjęcia

man user

Pielęgniarka Szkolna

Kalendarz

man eating

Pedagog/ Psycholog szkolny