• Kontrast

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
im. ks. J. Twardowskiego
w Konarzewie

Godło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

Pizzerki – zajęcia kulinarne

29 września 2022 roku uczniowie klasy przysposabiającej do pracy, przy wsparciu wychowawcy, wykonali kolorowe pizzerki. Po zapoznaniu się z poszczególnymi etapami pracy, przygotowaniu potrzebnych produktów i pomocy kucharskich, zabrali się ochoczo do zajęć. Uczniowie z zaangażowaniem kroili, ucierali, komponowali składniki na pizzerkach. Korzystali ze sprzętu zakupionego w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Pizzerki udały się znakomicie, były smaczne i bardzo kolorowe. Zajęcia kulinarne to praktyczna nauka zdrowego odżywiania i czerpania przyjemności z jedzenia własnoręcznie wykonanego posiłku.

#LaboratoriaPrzyszłości

#LaboratoriaPrzyszlosci